Od pondělí 12. dubna 2021 bude obnovena prezenční výuka i provoz školní družiny na obou pracovištích školy (ve Zruči n. S. i v Uhlířských Janovicích) za dodržení přísných hygienických opatření. Podmínkou pro přítomnost žáka na prezenční výuce je účast na testování.

V pondělí a ve čtvrtek bude na začátku vyučování (v 7:40 h ve Zruči n. S., v 7:50 v Uhlířských Janovicích) probíhat testování žáků i pedagogů na přítomnost viru SARS-CoV-2 neinvazivními antigenními testy pro samoodběr, aby se omezilo šíření nemoci COVID-19. Je povolena přítomnost a asistence třetí osoby (zákonných zástupců) v případě, že žák není schopen provést test sám. V případě negativního testu žák zůstává ve škole, v případě pozitivního testu nezahájí prezenční výuku a odchází domů.

Žáci jsou povinni nosit alespoň chirurgickou roušku, zaměstnanci respirátor.

Všechny potřebné informace získáte u ředitelky školy na telefonním čísle 734 445 835 nebo v přiloženém materiálu MŠMT, kde jsou i instruktážní videa.

pdf Informace k provozu škol a školských zařízení od 12. dubna 2021 do odvolání (263 KB)