Prohlášení o přístupnosti

Tento dokument obsahuje prohlášení o přístupnosti webové prezentace Základní školy, Zruč nad Sázavou, Okružní 643.

Forma zveřejňovaných informací je v souladu s vyhláškou č. 64/2008 Sb., o formě uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti), a splňuje všechny pravidla uvedená v příloze této vyhlášky.

Informace obsažené v jiných formátech

Na tomto webu jsou některé informace dostupné v jiné než textové či hypertextové podobě. Odkazy vedoucí na tyto soubory jsou v textu vyznačeny příslušnou ikonou upozorňující na jiný obsah cílového odkazu.

Formáty dokumentů:

PDF - prohlížeč Adobe Acrobat Reader je volně ke stažení.
DOC/x, XLS/x, PPT/x - prohlížeče Microsoft Office jsou volně ke stažení prohlížeče, případně je možné použít bezplatné alternativní kancelářské balíky LibreOffice, OpenOffice či jiiné.
RTF - dokáže zobrazit a editovat většina běžně používaných textových editorů.

V případě, že Váš operační systém nepodporuje instalaci těchto prohlížečů, kontaktujte emailem nebo telefonicky (viz. kontakty) ředitelku školy a domluvte s ní zaslání souboru v jiném formátu, případně od ní zdarma vyžádejte další informace.