Ačkoliv letošní školní rok byl pro všechny z nás poněkud neobvyklý a mnohdy i náročnější, závěrečné dny jsme si hezky užili. Hned v pondělí 22. června jsme se vypravili na cvičení v přírodě. Někteří uvítali zchlazení unavených nožiček v příjemných vodách Sázavy, někteří si vyzkoušeli svoji zdatnost a zručnost, jiní si pochutnávali na třešních ze zahrady paní učitelky.

Čtvrteční dopoledne bylo věnováno lehké atletice a měření sil ve čtyřech disciplínách. Nejprve jsme si dali závody v dlouhém a krátkém běhu, poté soutěžili ve skoku dalekém a hodu do dálky. Přestože nám epidemiologická opatření omezila tělovýchovné aktivity a znemožnila více a pravidelně trénovat, výsledky byly více než dobré. A ti nejzdatnější jedinci se mohli radovat z prvních míst a zasloužených odměn.

V posledních červnových dnech si rovněž mohli kolemjdoucí prohlédnout naše výtvarné práce, které byly umístěné na vratech i plotě kolem zahrady základní školy. Výstava výtvarných prací nabídla naši tvorbu za celý právě uplynulý školní rok.

Přejeme nejen sobě krásné a prosluněné prázdniny.