Se žáky jsme se rozhodli, že před Vánoci potěšíme starší občany v domě pro seniory Centrin ve Zruči nad Sázavou. Po telefonickém rozhovoru se slečnou Veronikou Otavovou z Centrinu, která naši nabídku s radostí přivítala, jsme začali nacvičovat pohádky, říkanky a v hodinách pracovního vyučování vyrábět drobné dárky . V úterý 17. 12. 2013 jsme se vydali do Centrinu. Žáci vše co nacvičili, moc hezky předvedli. Přednášeli básničky s vánoční tematikou, zahráli pohádky: O veliké řepě a Boudo, budko. Zazpívali anglickou vánoční píseň We wish you a Merry Christmas and a Happy New Year a rozdali všem babičkám a dědečkům dárečky. I my jsme dostali drobný dárek, který senioři vytvořili v rámci ergoterapie. Na závěr za hudebního doprovodu slečny Šárky Kohoutové jsme si společně zazpívali koledy. Vánoční dopoledne bylo veselé a vydařené.