Na poslední školní den roku 2019 jsme se společně náležitě připravovali, neboť nás čekalo velké vánoční vystoupení . Od rána jsme vyráběli nejrůznější vánoční dárky a zimní dekorace, zdobili již dříve napečené perníčky a soutěžili v ping pongu. Před samotnou besídkou navštívil naši školu Ježíšek a pod stromečkem nechal každému dva dárky – plyšáka a osobní sportovní batůžek. Jakmile byly dárky rozdány, začali se scházet rodiče, babičky i dědové a tety. Zazvonil zvoneček a po úvodním slovu paní ředitelky byla řada už jen na nás. Vánoční básničky byly střídány písničkami (ba dokonce anglickými), pohádkou i tanečním a sportovním vystoupením. A jaká by to byla vánoční besídka bez vánočních písní a koled. S těmi nám výrazně pomohli naši návštěvníci, za což jim moc děkujeme. Rovněž děkujeme našim štědrým sponzorům – panu Radovi, panu Sajfrtovi a OÚ Řendějov, bez jejich finanční pomoci by nám Ručičky těžko mohly dopřát jak dárky, tak hlavně zážitky. Přejeme vám všem krásné vánoční svátky plné pohody a klidu a do nového roku 2020 hodně zdraví a štěstí.