Těšení se na Ježíška jsme si v naší škole ve Zruči n. S. moc hezky zpříjemnili. Sportovně zdatní uvítali turnaj ve stolním tenise, výtvarně nadaní se vyžívali v tvoření nejrůznějších vánočních přáníček, manuálně zruční byli zapotřebí při výrobě krmítek pro ptáčky. Všichni společně se však těšili na pečení voňavého cukroví a zdobení perníčků. Ke školním Vánocům patří také vánoční besídka, na kterou se každý z nás náležitě připravoval. Před nazdobeným stromečkem jsme recitovali nacvičené básničky, předvedli tanečky, zahráli pohádku a na závěr zazpívali koledy a vánoční písničky. A protože se vystoupení všem opravdu povedlo, byli jsme po zásluze odměněni. Chlapci našli pod stromečkem stavebnice robotů a děvčata oblíbené puzzle. Teď už se všichni těšíme na vánoční prázdniny, spoustu dobrot a dárků. Přejeme vám všem klidné svátky a do nadcházejícího roku pevné zdraví.