Již od poloviny prosince jsme se všichni připravovali na nadcházející vánoční svátky. Při hodinách výtvarné výchovy, pracovního vyučování i ve školní družině vznikaly pod našima rukama nejrůznější vánoční dekorace a přání, hodinami hudební výchovy se linuly melodie vánočních písní a koled. V posledním adventním týdnu jsme napekli linecké cukroví i voňavé perníčky, které jsme oblékli do sněhobílých kabátků. V pátek dopoledne jsme se sešli u nazdobeného vánočního stromečku. Nejprve jsme se pozorně zaposlouchali do reprodukovaných vánočních i zimních básniček a říkadel a po výkonu se s chutí pustili do nachystaného občerstvení. A protože jsme byli po celý rok hodní a šikovní, nadělil Ježíšek pod stromeček každému z nás hezkou knížku. Pak už nezbylo než si vzájemně popřát klidné a pohodové vánoční svátky a šťastný nadcházející rok 2021. Nechť je pro nás i pro Vás plný zdraví, štěstí a spokojenosti.