Také letos jsme se sešli s janovickými spolužáky na kuželně v Kutné Hoře, abychom vzájemně poměřili svoje síly a hlavně dovednosti v koulení koule na devět kuželek. Rozděleni do čtyř družstev jsme nejprve pečlivě trénovali, abychom získali grif na samotné klání. Posíleni vydatnými svačinami jsme se vrhli do soutěžení. Spoluhráči v družstvu se náležitě povzbuzovali a každý povedený „strike“ byl po zásluze odměněn uznalým plácnutím. A pokud se některé z koulí podařilo prosmýknout se mezi kuželkami bez jediného zásahu, nikomu to nevadilo, neboť pokusů k nápravě měl každý hráč více než dost. Napínavou hrou čas více než rychle uběhl, výsledky byly sečteny, nejlepší družstvo odměněno potleskem a nezbylo, než se rozloučit. Tak zase za rok na stejném místě na viděnou.