Konečně jsme se dočkali a mohli jet bruslit na zimní stadion do Ledče n. S. Podařilo se nám jet společně s našimi kamarády z odloučené školy v Uhlířských Janovicích.

Ve škole jsme si všichni vyzkoušeli brusle a helmy, někteří žáci měli vlastní vybavení, a mohli jsme jet se správnou výstrojí a výzbrojí. V Ledči na zimním stadionu nás čekalo překvapení. Je tam nový vchod a jsou tam přistavené nové šatny. Ty se nám moc líbily.

Paní učitelky pomohly všem žákům s obutím a utažením bruslí, nasazením helmy a mohli jsme na led. Protože jsme dlouho nebruslili a někteří dokonce měli brusle prvně na noze, využili jsme pomocné hrazdičky. A to se to bruslilo. Na perfektním ledě skoro samo! Vydrželi jsme s krátkými přestávkami bruslit dvě hodiny. Se svými výkony jsme  spokojení a mohli odjet zase vlakem zpět do Zruče a do Uhlířských Janovic.

A věříme, že bruslit ještě pojedeme.