Ve čtvrtek 26. 6. měla každá třída svůj program. Žáci II. a III. třídy začali ráno soutěží o přírodě. Poznávali zvířata, odpovídali na různé otázky o přírodě a poznávali dopravní značky. Po skončení soutěže proběhlo vyhodnocení a předání výher vítězům. Dopoledne pokračovalo na školní zahradě opékáním špekáčků, na kterých si děti moc pochutnaly. Žáci I. třídy spolu se svojí třídní učitelkou a vychovatelkou dali přednost turistice a vyšli po červené značce do Kácova. Nádherné počasí + pohodová cesta = příjemné dopoledne. Zpáteční cestou odpočívali všichni ve vlaku, neboť je nutné pošetřit síly na prázdniny. A ty jsou vskutku za dveřmi. Nechť jsou pro všechny žáky, pedagogy a pracovníky naší školy plné sluníčka, odpočinku a pohody.