Ve středu 15. září nám vyšlo krásné počasí na sportovní aktivity venku. Měli jsme radost, protože jsme měli v plánu školní kolo v lehké atletice. Poučeni o bezpečnosti při sportování, jsme se dopoledne vydali (celá škola) do sportovního areálu Na Pohoří. Zde každý žák dostal číslo a s ním soutěžil ve 3 disciplínách: skok do dálky, hod do dálky kriketovým míčkem a běh na 60 m. Všichni přítomní se snažili, aby podali co nejlepší výkon. Na závěr jsme si společně slíbili, že budeme pilně celý rok trénovat a cvičit a na konci školního roku budou výsledky lepší a zvládneme i dlouhý běh, který jsme na začátku školního roku vynechali, jelikož jsme neměli natrénováno. A protože nám zbyla chvíle času do oběda, využili jsme jí pro hru „Na rybáře“. Po hře jsme se vrátili do školy a s chutí se rozešli na oběd a s napětím očekávali vyhodnocení.