První květnový týden začal v naší škole sportem. Již podruhé v tomto školním roce se uskutečnilo školní kolo lehkoatletického čtyřboje. Letos se ho zúčastnilo 13 žáků, kteří se tradičně rozdělili do tří skupin – mladší žáci, starší žáci a dívky. Své dovednosti předvedli ve čtyřech disciplínách – hod kriketovým míčkem, skok do dálky, běh na 60 m a dlouhý běh. Všichni žáci se snažili a vzájemně se podporovali. Podle toho vypadaly i jejich sportovní výsledky. Na 1. místě ve skupině starších žáků se umístil žák 6. ročníku, v mladších žácích zabodoval žák 4. ročníku a v kategorii dívek se na stupni vítězů stanula žákyně 9. ročníku. Všichni žáci a žákyně byli pochváleni za své sportovní výkony i fair play chování a vítězové odměněni diplomy a cenami. Během května se uskuteční klání v lehkoatletickém čtyřboji v Kutné Hoře, kterého se zúčastní žáci s nejlepším umístěním ve školním kole. Sportu a skvělým výsledkům zdar!