Seznam věcí, které potřebuje žák naší školy k 1. září

1.      ročník

Teplákovou soupravu, tričko, sportovní krátké kalhoty, sportovní boty do tělocvičny, sportovní boty ven, přezůvky do školy, kufřík (krabici) na výtvarné potřeby, temperové barvy 12 kusů, vodovky, barevné papíry – toto vše označené příjmením dítěte, notýsek, 5 ks obalů A5 na sešity, 20 ks náplní do tavné pistole.

2. – 5. ročník

Teplákovou soupravu, tričko, sportovní krátké kalhoty,sportovní boty do tělocvičny, sportovní boty ven, přezůvky do školy, kufřík (krabici) na výtvarné potřeby, temperové barvy 12 kusů, barevné papíry, pastelky, fixy, vodovky – toto vše označené příjmením dítěte, 7 ks obalů A5 na sešity, 20 ks náplní do tavné pistole, trojúhelník s ryskou, 7 ks sešitů (velikost řádků dle aktuálního písma dítěte), notýsek.

6. – 10. ročník

Teplákovou soupravu, tričko, sportovní krátké kalhoty, sportovní boty do tělocvičny, sportovní boty ven, přezůvky do školy, kufřík (krabici) na výtvarné potřeby, temperové barvy 12 kusů, barevné papíry, pastelky, fixy, vodovky – toto vše označené příjmením dítěte, 15 ks obalů A5 na sešity, 20 ks náplní do tavné pistole, trojúhelník s ryskou, kružítko, úhloměr, (žáci 8. a 9. ročníku také mikrotužku a šablonu na písmo č. 7), 15 ks sešitů (velikost řádků dle aktuálního písma dítěte), notýsek.