V projektovém týdnu jsme navázali na exkurzi v Miniarboretu a meditační zahradě Kácov, kde žáci absolvovali výukový program: Zvířátka v zahradě. My jsme se zaměřili na rostliny na naší zahradě a v blízkém okolí, žáci pleli záhony, stříhali keře, vysazovali květiny na záhony a vytvořili naučnou stezku. Dále se žáci seznámili s pojmy, Slunce, sluneční soustava, vesmír, planety sluneční soustavy, pohyby Země, střídání ročních období. Všechny tyto znalosti si žáci budou moci zopakovat a upevnit exkurzí v Planetáriu a hvězdárně v Praze, která nás čeká na konci června. Projektový týden jsme zakončili soutěží, žáci si porovnali své znalosti, snažili se a na vítěze čekaly drobné odměny.