Dne 15. 6. 2018 proběhlo v naší škole projektové vyučování na téma „Poznej sám sebe“. Část dopoledne byla zaměřena na city a emoce. Během několika aktivit jsme zjistili, co to vlastně emoce jsou , jaké různé emoce známe a pomocí pantomimy jsme se pokoušeli vyjadřovat jednotlivé emoční projevy. Jednou ze základních emocí je vztek. Každý z nás si uvědomil, co ho nejvíce rozčiluje a naopak, co mu pomáhá vztek zvládnout. Závěrem jsme se stejně jako na konci prvního pololetí zaměřili na sebehodnocení toho, co nám jde a kde máme ještě určité mezery. Součástí bylo také hodnocení a vyjádření vlastních pocitů ve vztahu ke spolužákům. V další části projektového dopoledne jsme si vyzkoušeli, za kolik korun jsme schopni obstarat si jídlo na celý den. Z nabídky letáků obchodních středisek jsme vybírali vhodné potraviny a sestavovali jídelníček. Takto probuzené chuťové buňky jsme mohli naštěstí záhy uspokojit, neboť nás čekala nejpříjemnější část pátečního dopoledne – společné opékání buřtů na školní zahradě.