Poslední školní den letošního kalendářního roku jsme nezasedli do lavic, ale věnovali se činnostem více než příjemnějším. Nejprve byla na programu recitační soutěž, v níž většina z nás přednesla básničku navozující slavnostní vánoční atmosféru. Umělecké výkony ohodnotila profesionální porota a nejen vítězové byli po zásluze obdarováni. Poté jsme si protáhli těla při pingpongovém turnaji a vrhli se na perníčky. Někteří je pekli, někteří umělecky zdobili bílkovou polevou a někteří s gustem ochutnávali. Dostalo se na všechny a domů jsme si odnášeli voňavé dárečky s přáním krásných Vánoc a šťastného nadcházejícího roku. Totéž přejeme i vám všem.