První pololetí uteklo jako voda a nás čekalo předávání pololetního vysvědčení, na které jsme se všichni těšili. Jako každoročně jsme si tento den zpestřili projektovou hodinou plnou zážitkových her. Tentokrát nás ale hra zaujala natolik, že jsme u ní strávili celou vyučovací hodinu a pokud by to šlo, vydrželi bychom u ní jistě i déle. Během hry „živé pexeso“ jsme potrénovali spolupráci, a hlavně jsme otestovali pozorovací schopnosti našich „hadačů“. Nakonec nás ještě čekalo zamyšlení se nad našimi schopnostmi, vědomostmi a chováním během uplynulého pololetí. Někteří své znalosti v jednotlivých předmětech ohodnotili známkami, jiní smajlíky. Tento příjemně strávený školní den jsme zakončili předáním vysvědčení, a pak už jsme se jen těšili na pololetní a také hned navazující jarní prázdniny.