Poslední den prvního pololetí tohoto školního roku, ještě před rozdáním vysvědčení, jsme se opět zaměřili každý sám na sebe a také na to, jak se cítíme v rámci našeho školního kolektivu. Strávili jsme příjemné dopoledne plné různých aktivit, zaměřujících se na spolupráci a vzájemnou pomoc. Společně jsme vyluštili tajenku, která zněla: „Ve dvou se to lépe táhne“. Toto přísloví jsme si vyzkoušeli na vlastní kůži při společné práci. Část dopoledne byla věnována sebehodnocení, našim silným a slabým stránkám. Zároveň jsme měli možnost ohodnotit známkami své pololetní snažení a následně jej porovnat s tím pravým vysvědčením, které si každý z nás odnesl domů.