Kdo by se na něj netěšil!! Těšení na blížící se příchod prázdnin si žáci naší školy hezky zpříjemnili. Hned v úvodu týdne po odevzdání učebnic si všichni vyšli na cvičení v přírodě. Úterý bylo věnováno exkurzím. První a třetí třída si vlakem vyjely k rybníku Vidlák, kde žáci prozkoumávali jeho břehy, hráli soutěživé hry a po zásluze se došli občerstvit do Černín. Druhá třída se prošla po malebném břehu Sázavy ze Stvořidel do Ledče nad Sázavou. Ve středu se všichni vzájemně poměřili v manuálních dovednostech v rámci Olympijského dne netradičních disciplín. Čtvrteční dopoledne bylo věnováno přírodovědné soutěži Zahrada naší školy a návštěvě knihovny. Konečně tu byl pátek a s ním zhodnocení práce za celý školní rok. Někomu přinesly vytištěné známky radost, někdo nad vlastním vysvědčením posmutněl. Ale nic přece není ztraceno a po prázdninách se všechno nechá napravit. Teď jen zbývá popřát všem žákům, učitelkám i ostatním pracovnicím školy krásné prázdniny.