Čtvrtek 4. 11. naše třídy zaplnilo listí, šišky, kukuřice, kaštany a mnoho dalších přírodnin. Měli jsme totiž naplánovanou podzimní dílnu, kdy každoročně vyrábíme dekorace ze všeho možného, co nám příroda nabízí. Nepodcenili jsme přípravu a pomůcek se nám tak sešlo opravdu hodně.

Hned ráno jsme se tedy mohli pustit do práce. Vyráběli jsme sovičky ze šišek, ježečky z brambor a housenky z kaštanů i listí. Následně jsme se vrhli na výrobu skřítků podzimníčků, panáčků a autíček z kukuřice nebo podzimních svícnů a věnečků.

Podzimní tvoření nás všechny moc bavilo. Až nás překvapilo, jak celý den rychle utekl. Už jen poklidit, vystavit výrobky před školu a můžeme vyrazit domů, pozvat na naši malou výstavu maminku s tatínkem.