Takový byl název projektového dopoledne, které pro nás v pátek 22. října připravily naše paní učitelky u příležitosti svátku všech stromů. Společně jsme si zopakovali druhy listnatých stromů i jejich plody a znalosti prověřili ve vědomostní soutěži. Její součástí byl i sběr a poznávání hub, které během přestávky „vyrostly“ na naší zahradě. A protože včerejší silný vítr rozházel po zahradě nejen velké množství listí, ale i ulámané větve, bylo třeba řádného úklidu. Někteří z nás ohýbali svá záda a plnili ohniště suchými klacíky, jiní hrabali listí a vytvářeli úhledné hromádky, které ti nejstatnější nakládali na kárky a odváželi. Na závěr jsme společně vytvořili parádní podzimní strom, na kterém zářily barvami nejrůznější listy ze stromů v naší školní zahradě.