Po školním kole v lehkoatletickém čtyřboji následovalo 21. května okresní kolo v Kutné Hoře. Tam se vypravilo jedno družstvo tří dívek a druhé družstvo tří chlapců a jeden náhradník. Závody probíhaly na hřišti Sokolák v Tyršově ulici v Kutné Hoře.  Opět se soutěžilo ve čtyřech disciplínách. Konkurence vzrostla. Žáci z Kutné Hory a Uhlířských Janovic trénovali stejně pilně jako naši. Bronzovou medaili a třetí místo z naší školy získala Nikola P. a Petr R. Družstva se umístila na 4. a 5. místě. Po náročném výkonu byli vítězní žáci odměněni medailí, diplomem a drobnými cenami. Všichni dostali drobné občerstvení a spokojeni a příjemně unaveni se vrátili domů.