Po školním kole v lehkoatletickém čtyřboji se vydalo 6 žáků školy na okresní kolo Atletického čtyřboje žáků se speciálními vzdělávacími potřebami základních škol do Kutné Hory na hřiště Sokolák. Pod dohledem dvou vyučujících tělesné výchovy odjeli 17. května v 8:03 hodin autobusem do Kutné Hory. Od rána bylo krásné počasí, tak se všichni těšili na příjemný sportovní den. Soutěžila 3 družstva Kutné Hory, 2 družstva Uhlířských Janovic a 2 družstva Zruče n. S. Vždy 3 dívky v jednom družstvu a 3 chlapci v dalším družstvu. V disciplíně běh na 800 metrů získala naše žákyně první místo a druhé místo obsadila druhá naše žákyně, ale v ostatních disciplínách: skok do dálky, hod do dálky kriketovým míčkem a běh na 60 m naši žáci na vyspělé soutěžící z Kutné Hory nestačili. Nevadí. Za odměnu, že se zúčastnili a sportovali s nadšením, dostali svačinu, pití, sladkou odměnu a hru Člověče, nezlob se. V pravé poledne byl konec závodů a žáci se vydali na autobus přes celé město k železniční stanici. Do Zruče nad Sázavou  dojeli odpoledne podle jízdního řádu a na zastávce Na Pohoří se všichni rozešli domů. Tak zase příští rok..........