Každý ze žáků i pedagogů, kdo se těšil v pátek 5. února na nadcházející týden jarních prázdnin, si svoje těšení hezky užil. Na ohlášenou návštěvu do naší školy zavítal pan učitel Hromadník v doprovodu dvou mladých milých slečen a jak jinak – hudebního nástroje. Hned v úvodu nám představil slečnu Šárku, která navzdory svému handicapu vykonává velice záslužnou práci. A jak sama prozradila, její velikou láskou je hudba a zpěv. To nám záhy předvedla a rázem se školní třída změnila v koncertní sál. Zvučným hlasem za hudebního doprovodu svého učitele zpívala písně nejrůznějších žánrů, o nichž nám pan Hromadník vždy něco zajímavého pověděl. Také nám vysvětlil například složení orchestru a trefně ho přirovnával k fotbalovému týmu. Na záludné otázky, které pan učitel kladl, nám pomáhala správně odpovídat druhá z účinkujících Lucka, jejíž bratr je naším spolužákem. Také Lucka předvedla svůj pěvecký talent a zazpívala písničku se slovenským textem, kterou si s ní mnohé dívky tiše pobrukovaly. Závěrečná část programu patřila společnému vystoupení, v němž jsme si všichni zazpívali dvě písničky z našeho repertoáru. Děkujeme panu učiteli Hromadníkovi, Šárce i Lucce za příjemné, zábavné i poučné vystoupení a těšíme se na další hudební setkání.