Již v únoru jsme se všichni plni očekávání příchodu jara pustili do výroby našich prvních lapbooků. Lapbook je vlastnoručně vyrobená interaktivní kniha zaměřená na konkrétní téma. Naším tématem bylo samozřejmě jaro. Po celý měsíc jsme během hodin pracovního vyučování, informatiky či přírodovědy vyhledávali a zpracovávali informace, které použijeme. Naše měsíční snažení vyvrcholilo 11. 3., kdy jsme v rámci tří skupin vytvořili úžasné hravé knihy, obsahující mnoho informací, aktivit a úkolů, které jistě budeme rádi využívat. Každá skupina svou knihu nakonec představila ostatním, čímž jsme si také potrénovali naše prezentační dovednosti. Ostatně na to, jak jsme se úkolu zhostili, se podívejte do naší fotogalerie.