Celosvětový svátek všech zvířátek jsme si připomínali od začátku tohoto týdne a ve středu 7. října si společně ověřovali svoje „zvířátkové“ znalosti. Nejprve jsme soutěžili ve skupinách a riskovali výběr sice obtížných otázek, ale s co nejvyšším bodovým ziskem. V závěru soutěže se ukázalo, že znalosti opravdu máme, protože nebylo družstvo poražených. Druhá část projektu byla na nás, neboť jsme měli projevit svoji fantazii a pantomimou předvést svého oblíbeného živočicha. Někteří z nás se zpočátku ostýchali, ale nakonec se do hry zapojili i ti nejmladší a nejostýchavější naši spolužáci. Po třídě bylo možné pozorovat nejen pejska, kočičku, myšku, slona či hada, ale poletoval tu i maličký kolibřík, na svém Tiumenovi přiklusal žokej Váňa a z výšky všechno pozorovala dlouhokrká žirafa. Bohužel nastal čas oběda, který ukončil naše „zvířátkové“ dopoledne a my se rozešli ke svým naplněným "korýtkům".