Tak jako každý rok i letos pořádala Základní škola a Praktická škola Kutná Hora, Na Náměti okresní kolo lehkoatletického čtyřboje základních škol praktických a speciálních. Naši žáci během tělesné výchovy pilně trénovali, aby se mohli závodů zúčastnit.

6 žáků (3 dívky a 3 chlapci) odjelo v deštivém ránu 6. května do Kutné Hory na hřiště Sokolák v Tyršově ulici. Zde se závodilo se ve 4 disciplínách: běh na 60 m, skok do dálky, hod kriketovým míčkem do dálky a nejobávanější disciplínou byl opět vytrvalostní běh. Velkým překvapením pro všechny přítomné bylo umístění našich žákyň Aničky a Adélky na prvním a druhém místě.

V celkovém hodnocení v dívčí kategorii se umístila naše žákyně Anička na 3. místě a v kategorii chlapců patřilo 2. místo také žákovi naší školy.

Družstvo dívek získalo 3. místo a družstvo chlapců 4. místo. Nikoho neodradilo nepříznivé deštivé počasí, z dosažených výsledků měli všichni radost a již nyní se těší na závody v příštím školním roce.