V pátek 22.4. 2016 se za krásného slunného počasí žáci ze Základní školy v Okružní ulici zúčastnili tradičního lehkoatletického čtyřboje, který se koná 2x během školního roku. Podzimní čtyřboj zvládla většina žáků bravurně a jarní počasí vlilo novou svěží šťávu do jejich mladých těl. Po rozdělení do tří skupin, které tvořily mladší žáci, starší žáci a dívky, si každý vybral svoje startovní číslo, o kterém byl přesvědčen, že mu přinese sportovní úspěch. Všechny čtyři sportovní disciplíny, kterými byl hod kriketovým míčkem, skok do dálky nebo běh na krátkou či delší vzdálenost, byly pro někoho pouhou zábavou a někomu přinesly i kapky potu na čele. Na stupních vítězů stanuli jen ti nejlepší, pochvalou byli oceněni všichni žáci i žákyně. Tento jarní lehkoatletický čtyřboj se velmi vydařil, díky správnému sportovnímu nadšení i chování žáků a velkou měrou přispělo i vydařené počasí.