Poslední školní den letošního roku byl od rána oděn do slavnostního hávu. S přicházejícími rodiči a příbuznými stoupala nervozita, abychom nic nepokazili a předvedli se v tom nejlepším světle. A povedlo se. Vánoční básničky střídaly oblíbené pohádkové scénky, v nichž dědek tahal řepu, vlk chtěl sežrat Karkulku, princezna poztrácela korále a kuchaři vařili vánoční polévku. Došlo i na žížalí cvičení a v závěru besídky jsme si společně zazpívali oblíbené vánoční písně a koledy. Vánoční dopoledne pokračovalo malováním na obličeje, zdobením perníčků, tvořivými dílnami a zajímavými soutěžními kvízy. S dárky a přáním krásných vánočních svátků a pevného zdraví po celý nadcházející rok jsme se rozešli do svých domovů.