Po kulinářském úspěchu vaření krupicové kaše jsme se tentokrát pustili do pokrmu námi stejně oblíbeného, kterým jsou bramborové šišky s mákem. Pro zrychlení a usnadnění práce jsme zvolili sypkou směs na přípravu bramborového těsta a vrhli se do práce. Odměřit správné množství vody, důkladně vypracovat těsto a následně tvořit šišky, to byly úkoly, které jsme více než obstojně zvládli. Avšak představu o velikosti šišek měl každý z nás jinou, proto vzniklé výtvory měly poněkud rozličnou velikost. Ale v hrnci s vroucí vodou nakonec skončily všechny. Při servírování měl každý z nás možnost popustit fantazii svým chuťovým buňkám a šišky byly sypány ať už tradičně mákem, některé skořicí nebo kakaem, případně roztodivnými kombinacemi. Všechny pak bohatě pocukrované a polité rozpuštěným máslem skončily v našich nenasytných bříškách. A nezbyla ani jediná!