Třetí školní týden jsme odstartovali opravdu hodně vesele, doslova s písní na rtech. Na naši školu zavítal pan učitel Viktor Gul'vaš se svojí kytarou a hudebním programem Barvy, aby tu předvedl vlastní tvorbu a naučil nás nové písničky. Po celou dobu trvání vystoupení udržel pan Viktor naši pozornost vtipnými a snadno zapamatovatelnými texty, hudebními hádankami i pohybovými aktivitami. Společně s ním jsme si zazpívali vtipné refrény, napodobovali hlasy zvířat, zahráli si na řemeslníky, naučili se zazpívat jednoduchou větu v několika cizích jazycích. Při závěrečné písni se Viktor proměnil v pestrobarevného Šášu, kterému se podařilo celou třídu roztancovat. Po vskutku veselé hodině plné zpěvu a tance bylo pro nás všechny dosti obtížné usednout do lavic k méně veselým hodinám matematiky.