Na závěr školního roku navštívili žáci 5. – 9. ročníku v rámci prevence nízkoprahové zařízení ve Zruči nad Sázavou, ve kterém nás přivítal pan Dlabola se svou kolegyní. Nejprve žáci získali základní informace o Kotelně a seznámili se s pravidly, která se musí v Kotelně dodržovat. Mohli se také zeptat na vše, co je zajímalo ohledně provozu Kotelny. Někteří žáci druhého stupně se zde cítili jako doma, protože Kotelnu navštěvují pravidelně ve svém volném čase a využívají jejích volnočasových aktivit. Poté následovala volnější zábava, kdy si žáci vyzkoušeli vybavení Kotelny. Někteří si zahráli stolní tenis, někteří stolní fotbal a někteří si povídali se zaměstnanci Kotelny. Panu Dlabolovi a jeho kolegyni děkujeme za ochotu a čas, který nám věnovali.