Úterní dopoledne 18. října ve Spolkovém domě patřilo Divadýlku Kuba a třem drakům. O nich totiž byly pohádky, na které se všichni žáci naší školy se zvědavostí vypravili. Divadelní představení „Není drak jako drak“ bylo plné písniček a zcela neočekávaných situací. V první pohádce se zlobivá princezna Darinka v den svých osmnáctin proměnila v malou dračí slečnu, která se za opravdového draka provdala, druhá pohádka byla draku papírovém, který princezny nejí. Ve třetí pohádce pomohl hodný a bojácný drak Ferda princezně Klárce ke sňatku s myslivcem Ondrou. Příjemný kulturní zážitek s veselou pohádkou si naši žáci dopřáli díky Programu Města Zruč nad Sázavou na podporu kultury, sportu a školství. Děkujeme.