Již od počátku sezóny dopravního hřiště někteří z nás při každé cestě na oběd nedočkavě vyzvídají, kdy že se i my vydáme na „motokáry“. Dnes 23. května 2022 jsme se konečně dočkali. Vybaveni školními cyklistickými přilbami jsme se s velkým očekáváním vypravili na dopravní hřiště. Zde na nás již čekali strážníci zručské městské policie spolu s připravenými jízdními koly a koloběžkami. Nejprve jsme si zopakovali, jaká je povinná výbava kola a cyklisty. Oříškem pro nás nebyly ani dopravní značky, které často poctivě procvičujeme. Po krátké prohlídce dopravního hřiště a vysvětlení několika základních pravidel jsme již netrpělivě nasedali na kola. Někteří z nás se po hřišti pohybovali jako zkušení řidiči, jiným prozatím všechna ta pravidla činila určité obtíže. Nabyté dovednosti a zkušenosti jsme nakonec zúročili v závěru, kdy na nás čekala vytoužená odměna – jízda na šlapacích autíčkách. Po dvou hodinách na dopravním hřišti jsme nakonec unaveni, ale zato velmi spokojeni, odcházeli zpět do školy. Ještě jednou děkujeme strážníkům městské policie za jejich čas i trpělivost a již nyní se těšíme na příští setkání.