Čas se nachýlil a nás 22. 2. čekalo poslední setkání s lektory z Magdaléna, o. p. s. Tentokrát jsme se z reality přesunuli do virtuálního světa a zabývali se internetem a sociálními sítěmi. Jako vždy pro nás měli lektoři připraveny zajímavé aktivity vztahující se k danému tématu. Upevňovali jsme na spolužáky kolíčky, stejně jako se na sociálních sítích sbírají „lajky“. Odhalovali jsme pravé identity uživatelů facebooku a zjistili, že není vše, tak jak se zdá a každý nemusí být tím, za koho se vydává. Nyní již víme, že musíme být v internetovém prostředí velmi obezřetní. Závěrem jsme zhodnotili všechna setkání a vyzdvihli to, co bylo pro každého z nás nejlepší. Mnohokrát děkujeme lektorům za spolupráci.