První červnový den tradičně patří nám – dětem. Letos na něj konečně posvítilo sluníčko, a tak jsme si ho mohli náležitě užít. Hned v časném dopoledni jsme se vydali na zdejší dopravní hřiště, abychom si prověřili svoje řidičské umění. Dát do pohybu šlapací auta a autíčka se nezasvěcenému může zdát velice snadné, ale dodržovat při jízdě dopravní předpisy a pravidla provozu, to už mnohé z nás stálo veliké úsilí. A tak jsme po návratu do školy přivítali občerstvení, které naše paní učitelky nachystaly. Na ohýnku pečeného buřtíka jsme zajedli zdravou zeleninovou svačinkou a po zaslouženém odpočinku se vydali do školní jídelny či domů na oběd.