Duben - měsíc bezpečnosti je sice už dávno pryč, ale na silnicích a chodnících se pohybujeme každý den, a proto je nutné bezpečně znát všechna pravidla silničního provozu. Z toho důvodu jsme se 31. 5. vybavení koly, koloběžkami a přilbami, setkali se strážníky městské policie na dopravním hřišti ve Zruči nad Sázavou. Zopakovali jsme si dopravní značky a vysvětlili různé dopravní situace tak, abychom se dokázali na silnicích bezpečně pohybovat. Na závěr si ti zdatnější z nás vyzkoušeli jízdu zručnosti. Velkou odměnou pro nás všechny byla možnost svezení se na autíčkách a sladká tečka na závěr – zmrzlina. Mnohokrát děkujeme strážníkům městské policie za velmi poučné setkání a třeba příště na shledanou. Vždyť mnozí z nás mají ještě mnoho co trénovat.