Partnerské vztahy a sex – takové bylo téma třetího setkání s lektory o.p.s. Magdaléna v rámci projektu všeobecné prevence pro žáky. Hned v úvodu jsme si stanovili pravidla a navázali na práci z minulé lekce. Po zahřívacím kole jsme si povídali o tom, co se líbí a nelíbí klukům na holkách a holkám na klucích, co všechno se může skrývat pod pojmy partnerské vztahy a co se nám vybaví při slovu sex. Lektorka Kristýna vše pečlivě zapisovala a poté jsme si naše představy vysvětlovali a objasňovali. Došlo i na témata bezpečného chování na sociálních sítích, víme také o antikoncepci i pohlavních onemocněních, i jak se chovat v mezích zákona. Také na toto setkání primární prevence přijeli naši spolužáci z Uhlířských Janovic, a tak jsme si o leckdy „lechtivých“ tématech mohli společně popovídat.