rucickaLogo školy vyjadřuje myšlenku soudržnosti a vzájemné pomoci žáků a pedagogů

Telefon: +420 327 531 225 / E-mail: zruc@zs-okruzni.cz

Nepřehlédněte

Termíny jarních prázdnin od školního roku 2016/2017 do školního roku 2021/2022

vyhláška č. 189/2014 Sb. - externí odkaz

Zřizovatel školy

 

Středočeský kraj
(právní forma kraj)
IČ 70 891 095
Zborovská 11, 150 21 Praha 5

Čtvrteční den s téměř magickým datem 20. 2. 2020 se nesl ve znamení výletu do Kolína. Část žáků se vydala reprezentovat naši školu na již 18. Zimní hry pro RADOST.

Abychom stihli zahájení, museli jsme jet vlakem z Uhlířských Janovic už v 6:42 ráno! A aby toho nebylo málo, společnost nám dělaly téměř dvoumetrové lyže, protože letošním úkolem bylo vyrobit ty co možná nejoriginálnější. Společnými silami jsme tak vyrobili veselé lyže s fotkami nás všech, které, přestože (tradičně) nevyhrály, zdobí nyní alespoň vstupní halu naší školy.

Ale zpět do Kolína. Ve sportovní hale bylo již od počátku veselo. Hned na úvod jsme si pod vedením pana moderátora všichni zatančili a už jsme se vrhali do soutěžení. Nejvíce nás bavil slalom na autíčkách a florbal. Zimní tematiku pak přes slunečné počasí připomínalo stavění sněhuláka a nabírání míčků hrablem na sníh. Zúčastnili jsme se ale všech disciplín a statečně vybojovali všechny potřebné smajlíky. Po soutěžení následovala bohatá svačina, za kterou organizátorům moc děkujeme – mňam!

A je dobojováno. S nacpanými pupíky a únavou v nohách nám čekání na vyhlášení výsledků zpříjemňuje kapela, na kterou z posledních sil tančíme. Ale to už se nám na krku houpají krásné zlaté medaile. Zaslouženě jsme je dostali všichni a už se těšíme, jak se jimi doma pochlubíme.

Tak ahoj, Kolíne. Děkujeme za pozvání a nesmírnou pohostinnost všem, kteří se na akci podíleli. My jsme si to moc moc užili a už odpočítáváme dny do 17. června, kdy se budou konat další Hry pro RADOST– tentokrát ty letní.