rucickaLogo školy vyjadřuje myšlenku soudržnosti a vzájemné pomoci žáků a pedagogů

Telefon: +420 327 531 225 / E-mail: zruc@zs-okruzni.cz

Nepřehlédněte

Termíny jarních prázdnin od školního roku 2016/2017 do školního roku 2021/2022

vyhláška č. 189/2014 Sb. - externí odkaz

Zřizovatel školy

 

Středočeský kraj
(právní forma kraj)
IČ 70 891 095
Zborovská 11, 150 21 Praha 5

Již po jedenácté probíhala v ZŠ a PŠ v Kostelci nad Černými lesy Ekokosteláda, které se zúčastnili i čtyři žáci naší školy. Letošní environmentální soutěž byla na téma „Stromy svobody“ a nesla se v duchu stého výročí vzniku Československé republiky. Proto se setkání všech soutěžících uskutečnilo na kosteleckém náměstí u památné lípy, kde nejprve proběhlo společné měření jejího kmene. Následovala soutěž v okolí školy, při které žáci sestavovali ze slov věty, třídili odpad, či poznávali stromy a jejich plody. Ve vědomostním klání zúročili naši žáci celoroční přípravu a v celkovém hodnocení šesti škol obsadili 1. místo. Domů všichni odjížděli spokojeni z krásného umístění a obohaceni o dojmy ze společného setkání se žáky ostatních škol.