Se zážitky letních prázdnin a plni energie a očekávání jsme se 1. záříjový den opět sešli v prostorách budovy naší školy. Přivítali jsme školní rok „ V NOVÉM“. NOVOU podobou a umístěním se nám představila třída školní družiny a poznali jsme NOVÉ spolužáky. Bez velkého přemlouvání jsme se společně pustili do našich oblíbených kolektivních her a takto symbolicky otevřeli nastalý rok 2022 – 2023. Výjimečně jsme pozměnili pravidla a ze souboje a protihráčů byla rázem společná zábava, vítězem byl tedy každý z nás. Malou sladkou odměnou v podobě píšťalkových lízátek jsme uskutečnili hudební  představení a vyzkoušeli si odpočinkové posezení na gauči a křesílkách. Nahlédli jsme do knihy plánovaných aktivit a potěšili se obsahem zajímavých akcí, které na nás v  jednotlivých  měsících družinového roku čekají.

Takže, pojďme s úsměvem do času volnočasu a zažijme ZAJÍMAVÉ, NAUČNÉ   a HRAVÉ po vyučování každý den.

Školní družina v Uhlířských Janovicích