Družináři a jejich spolužáci z 9. ročníku přijali výzvu, další nabídku na volný prostor k výtvarné výstavě v našem městěJ

Obrázky, nápady,  výtvory a kreativní  minidíla ze soutěžních koronaprázdnin  dostaly opět svůj prostor a my se mohli  pochlubit …tentokrát jsme  barevně vyzdobili  vstupní prostory obchodního střediska KRAUER.  Jarní mláďata, pestré stromy, květiny a vůbec příroda plná jarního života, to vše jsme poctivě  nalepili a společně ještě  upravili do finální podoby na zeď vstupního prostoru.

Okna knihovny, nástěnka naší jídelny a nyní obchodní  středisko  Krauer. Až půjdete kolem, maminko a tatínku, zastavte se a usmějte  se,  protože ten obrázkový pohled za to určitě stojí.

Ještě jednou děkujeme  provozovně Krauer  za poskytnutí prostor a přejeme si, ať se šíří upřímný úsměv  stále dál.