rucickaLogo školy vyjadřuje myšlenku soudržnosti a vzájemné pomoci žáků a pedagogů

Telefon: +420 327 531 225 / E-mail: zruc@zs-okruzni.cz

Nepřehlédněte

Termíny jarních prázdnin od školního roku 2016/2017 do školního roku 2021/2022

vyhláška č. 189/2014 Sb. - externí odkaz

Zřizovatel školy

 

Středočeský kraj
(právní forma kraj)
IČ 70 891 095
Zborovská 11, 150 21 Praha 5

Tak jsme se tedy zpět vrátili z vánočních prázdnin   do školních lavic a tříd. A právě v jedné ze tříd bylo něco jinak…na koberci herny školní družiny stála vyzdobená velká krabice. Byl tu snad JEŽÍŠEK???:)

S velkým odříkáním jsme vydrželi až do poslední vyučovací hodiny, abychom všichni pohromadě odhalili tajemství a otevřeli víko krabice. Předcházely tomu dopolední sázky a přestávky mezi hodinami sloužily mimořádně k návštěvám třídy družiny. Padlo nespočet odhadů obsahu papírového překvapení a těšící se náladou se ten den „nakazili“ úplně všichni.

Odpoledne vše vyvrcholiloJ……naše vysněné společenské hry, stavebnice a trochu techniky pro kluky kutilské….PARÁDA!

Twister jsme po rozbalení hráli celé odpoledne, odtrhly nás až hodiny a my museli utíkat na autobusy a domů. Karty máme domluvené zase na zítra, kruh hráčů se neustále zvětšuje a neuvěřitelně se zdokonalujeme v dalších karetních hrách. Stolní fotbal proběhl premiérově hrou v leže, kterou provázela neskutečná legrace, ostatně náhled fotek mluví za vše.

Takže, milý Ježíšku, společně s paní vychovatelkou bychom Ti chtěli mnohokrát poděkovat a posíláme všichni milé pozdravy.

Družináři z Janovic