Součástí projektu „Na bruslích i ve vodě? S Tescem to jde v pohodě.“ je i kuželkářský sport. Do toho jsme nahlédli ve čtvrtek 15. listopadu, kdy jsme se sešli se svými janovickými spolužáky na kuželně v Kutné Hoře, abychom vzájemně poměřili své síly. Po jmenování kapitánů a rozdělení do čtyř družstev následoval důkladný trénink a příprava na nadcházející turnaj. Ten přinesl pro všechny překvapivý průběh. Pravidlo, že ti tělesně a sportovně zdatnější budou podávat lepší výsledky, zde vůbec neplatilo a všichni jsme s údivem hleděli na naše „slabší“ spolužáky, jimiž vržené koule s přehledem shazovaly devítky. V napínavém souboji nakonec zvítězilo zručské družstvo, avšak potlesk a sladká odměna náležela všem zúčastněným kuželkářům.