První listopadový pátek jsme zahájili projekt „Na bruslích i ve vodě? S Tescem to jde v pohodě“, který realizuje spolek Ručičky s finanční podporou NF Tesco. A jak jinak, než na bruslích. V brzkých ranních hodinách jsme se sešli na vlakovém nádraží, abychom odjeli na zimní stadion do Ledče nad Sázavou a tady se pod vedením našich šikovných paní učitelek věnovali dvouhodinovému bruslení. Někomu to šlo moc hezky hned od začátku, někteří potřebovali malou podporu. Důležité ale je, že jsme si všichni pořádně zabruslili a opouštěli stadion spokojeni s těšením se na příští pátek. To si naše bruslařské dovednosti ještě pořádně prohloubíme.

logo-cz2.jpg - 20,71 kB

logo-cz2.j...