Stalo se milou tradicí, že nás každoročně navštíví pan Radek Pospíšil, lektor organizace ACET ČR, aby s námi prodiskutoval nejrůznější sociálně patologické jevy, které nás mohou ohrozit. V letošním školním roce jsme se společně zaměřili na kouření a jeho negativní dopady. Posíleni o uhlířsko-janovické spolužáky jsme si povídali o vlivu a možných důsledcích kouření na zdraví, spočítali si měsíční i roční zbytečně vynaložené náklady. Na konkrétních příkladech a ukázkách jsme se učili cigarety odmítat a zamýšleli se nad smyslem kouření. Letošní setkání bylo možné uskutečnit za podpory města Zruč nad Sázavou, za což děkujeme.