Každý z vás již někdy slyšel heslo „sportem ku zdraví“. Tím se řídíme i my, proto součástí projektu „Na bruslích i ve vodě? S Tescem to jde v pohodě.“ byly dvě lekce plavání. Ve čtvrtek 22. listopadu jsme se spolu s janovickými spolužáky vypravili do plaveckého bazénu ve Vlašimi, abychom se protáhli a zrelaxovali svá těla ve vodě. Plavecký bazén navštěvujeme vcelku pravidelně, proto nikomu pobyt ve vodě nepůsobil žádné problémy. Hned na úvodu byli někteří vybaveni plaveckými pomůckami, aby se přece jen cítili jistěji. Poté už nám nic nebránilo vrhnout se do vody a spolu s lektorkami si osvojit další dovednosti týkající se plavání. Plavali jsme, závodili, potápěli se a někteří z nás si nakonec dokonce skočili ze skokanského můstku. Mnohokrát děkujeme lektorkám za dvouhodinovou lekci plavání a těšíme se na příští týden, kdy si díky Tescu zaplaveme ještě jednou.

logo-cz2.jpg - 20,71 kB

logo-cz2.j...