Ani v roce 2014 na nás nezapomněla paní Lenka Turková, manažerka prodeje zručského supermarketu. Prostřednictvím Nadačního fondu Tesco a ve spolupráci s dalšími čtyřmi markety Tesco přichystala pod stromeček žákům základní školy v Okružní ulici krásné dárky. Z nemalých finančních prostředků bylo možné dovybavit kabinet tělesné výchovy a zakoupit nové brusle. Ty jsme hned využili při dvouhodinové lekci bruslení, která byla včetně jízdného do Ledče nad Sázavou a zpět hrazena rovněž z peněz NF Tesco. Ani ostatní kabinety ve škole nepřišly zkrátka. Kabinet českého jazyka obohatil svoji knihovnu o nové pohádky a knihy plné zajímavých příběhů, vlastivědný kabinet se může chlubit několika sadami Ekolínkových výukových karet, výtvarný kabinet nám poskytne do vyučovacích hodin potřebné pomůcky a výtvarné materiály. Ve školní dílně najdeme nové nářadí, při hudební výchově zpíváme z nových zpěvníků za doprovodu tónů nové kytary. Stranou nezůstala ani školní družina. V ranních a odpoledních hodinách hrajeme nové hry, skládáme kostky, stavíme super modely z nových stavebnic. A k tomu si posloucháme pohádky a písničky z nového radiomagnetofonu.

Díky Nadačnímu fondu Tesco jsme mohli před Vánocemi vzorně reprezentovat naši školu v turnaji ve stolním tenise. V Uhlířských Janovicích jsme vybojovali jako družstvo vítěznou trofej a také v jednotlivcích vystoupali na ty nejvyšší stupně vítězů.