První říjnový týden jsme zahájili opět s lektorkou Malé technické univerzity a za přispění NF Tesco se společně vrhli na budování vodovodních, kanalizačních a elektrických rozvodů. Nejprve bylo nutné postavit podle projektu ulici, na ní domy, sloupy veřejného osvětlení a nezbytné stavby – vodárnu, čističku odpadních vod a transformační stanici. Pomocí potrubí pro pitnou vodu jsme jednotlivé budovy propojili a zavedli do nich rozvody vody z místního vodojemu. Stejně tak jsme z domů odvedli odpadní vody kanalizačním potrubím do čističky odpadních vod a zapojili do všech objektů elektrickou energii. Na konci byl každý z nás po zásluze odměněn nejen slovní pochvalou, ale také diplomem.