Celé středeční dopoledne patřilo dopravní výchově s naší oblíbenou paní Lenkou Frajerovou ze Studia Lines, která nás již po několikáté navštívila. V první části jsme si společně ukázali povinné vybavení kola včetně jeho bezpečnostních prvků, naučili se správně zakoupit a upravit přilbu a vybrat si ze široké nabídky oděvů a obuvi vhodné oblečení pro cyklistu. Zbývalo ještě nacvičit řešení dopravních situací, které nastávají v běžném provozu, a mohli jsme se odebrat na dopravní hřiště, abychom si tady právě získané vědomosti vyzkoušeli. Pod důsledným a neúnavným vedením paní Lenky jsme se střídali v rolích chodců, cyklistů i automobilistů, vytvářeli nejrůznější (mnohdy i komplikované) dopravní situace a vždy se snažili je úspěšně zvládat. Děkujeme paní Lence za poskytnutí další její lekce Dopravní abecedy a doufáme, že se v příštím školním roce zase uvidíme.